Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi_ Notebook MSI

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli by mi někdo nemohl poradit co dělat. Mám notebook MSI VR601X-025cz.
Operační systém Windows XP Profesional SP3. Cca po hodině mi padá wifi. Vždy i za chodu počítače se najednou odpojí a píše, že jsou problémy se síťovým adaptérem, jako by nebyl vůbec nainstalován. Ve správci zařízení pak vůbec není.
Adaptér, který tam mám je :Atheros AR5007EG Wireless Network Adapter. Ovladač jsem instalovala z instalačního cd k NB. Na stránkách MSI ani novější není. Vždy když problém nastane ani nestačí počítač restartovat, to pak tvrdí, že vůbec nemám síťový adaptér nainstalovaný. Musím počítač vypnout a po chvíli zapnout a najde se a zase chvíli funguje než se opět odpojí. A tak pořád dokola. Potřebovala bych vědět jestli to může být chyba v Hardwaru nebo nějaká chyba co dělám pořád dokola. Zda dát počítač k reklamaci. Zkoušeli jsme i počítač zformátovat a znovu vše naistalovat, ale chyba stále přetrvává. Předem moc děkuji

Tento problém se postupně zhoršoval od koupě počítače. V podstatě mě napadá, že asi nejvíc se začal problém projevovat poté co jsme se snažili notebook propojit cros kabelem se stolním počítačem. Tam nastal vůbec asi největší problém. Budto fungovala sit mezi počítači nebo wifi. Max. mě napadlo, že by mohl Lan přebíjet wifi.
Nejsem v tomhle ohledu odborník, tak tomu moc nerozumím. Asi to je možnám způsobené tím propojením. Ale zlobí to i beztak.

Ak ti to niekedy v minulosti fungovalo tak problem bude s najvetsou pravdepodobnostou v nastaveni pripadne v programoch ktore boli do NB postupne prihravane...
Neni dovod ze by sa adapter znicil (to sa stava malokedy)
Vzhladom na to ze nepoznam konfiguraciu softwaroveho nastavenia a nahrate programy tvojho NB, velmi tazko ta je mozne takto na dialku navigovat co treba robit, bo to by mohlo byt na velmi dlho.. este aj vzhladom tomu, ze tomu nerozumies...
Poradil by som obratit sa na nikoho kto vie co ma vyskusat a nastavit...
Ale minimalne mozes pozret NB na viry a inu havet ci nahodou sa ti do NB nedostala...
Proti comu sa pripojujes? nejaky AP? Ako je daleko?

Vím, vím, takhle na dálku to nejde ... Doma se připojuji na wifi modem, který je ve vedlejším pokoji. Viry a veškerou tuhle havět jsem zkoušela. Nějak začínám být čím dál víc přesvědčená o tom, že problém je v propojení stolního počítače s notebookem. Stolní je připojen k internetu kabelem, a internet nesdílím, možná se to malinko tluče... Ale díky za ochotu :)

wifi je vseobecne nachylne na chyby v prenose signalu medzi prijimacom a vysielacom...
Tvoj problem nieje ojedinely, presne toto iste robi viacerim, skus prehladat toto forum, mozno najdes aj riesenie alebo aspon nejaky napad..
Modem v druhej miestnosti... no aj tak sa da ale v tom pripade je lepsie ked sa s NB nepohybujes a v miestnostiach nechodia osoby...
Vsetky predmety ktore sa pohybuju (ale aj tie ktore sa nepohybuju.. napr.stena) maju vplyv na kvalitu signalu...
V rozsirenych vlastnostiach driveru k wifi karte byva dobrym zvykom, ze sa daju zobrazit hodnoty chybovosti signalu... Ak su velke, tak moze dochadzat k uvedenemu javu odpajania a to v casovo nahodnom intervale...