Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi_ Notebook MSI

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli by mi někdo nemohl poradit co dělat. Mám notebook MSI VR601X-025cz.
Operační systém Windows XP Profesional SP3. Cca po hodině mi padá wifi. Vždy i za chodu počítače se najednou odpojí a píše, že jsou problémy se síťovým adaptérem, jako by nebyl vůbec nainstalován. Ve správci zařízení pak vůbec není.
Adaptér, který tam mám je :Atheros AR5007EG Wireless Network Adapter. Ovladač jsem instalovala z instalačního cd k NB. Na stránkách MSI ani novější není. Vždy když problém nastane ani nestačí počítač restartovat, to pak tvrdí, že vůbec nemám síťový adaptér nainstalovaný. Musím počítač vypnout a po chvíli zapnout a najde se a zase chvíli funguje než se opět odpojí. A tak pořád dokola. Potřebovala bych vědět jestli to může být chyba v Hardwaru nebo nějaká chyba co dělám pořád dokola. Zda dát počítač k reklamaci. Zkoušeli jsme i počítač zformátovat a znovu vše naistalovat, ale chyba stále přetrvává. Předem moc děkuji

wifi je vseobecne nachylne na chyby v prenose signalu medzi prijimacom a vysielacom...
Tvoj problem nieje ojedinely, presne toto iste robi viacerim, skus prehladat toto forum, mozno najdes aj riesenie alebo aspon nejaky napad..
Modem v druhej miestnosti... no aj tak sa da ale v tom pripade je lepsie ked sa s NB nepohybujes a v miestnostiach nechodia osoby...
Vsetky predmety ktore sa pohybuju (ale aj tie ktore sa nepohybuju.. napr.stena) maju vplyv na kvalitu signalu...
V rozsirenych vlastnostiach driveru k wifi karte byva dobrym zvykom, ze sa daju zobrazit hodnoty chybovosti signalu... Ak su velke, tak moze dochadzat k uvedenemu javu odpajania a to v casovo nahodnom intervale...