Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemy pri zapnuti pocitace - pipani a tmavy monitor

Prosil bych o pomoc ci radu, mam nasledujici sestavu:
MSI K8-Neo
CPU Amd 3000+
RAM PC3200, 400Mhz, 512MB (Samsung) + 1GB (A-data)
N-vidia 5700 LE 256MB
HDD-Seagate 80GB Ide
-WD 160GB S-ata
-WD 500GB S-ata
Dvd-rom + dvd-rw LG
Tato sestava behala normalne, ale o vikendu mi znamy menil chladic na cpu za tento:
Zalman-cnps7000b-alcu-led-hlin-med-zakladna -socket-478-462-754-939-940-1350-2600rpm-09x109x62m m
a pridal jeste jeden modul 1GB (A-data).
Pocitac jsem privezl domu zapnul a na monitoru se objevila pouze radka s typem procesoru 3000+
Vyndal jsem novou 1GB ramku s domenim, zda to neni tim ale pc si stale dela co chce, dokonce zustava i kontrolka na Lcd oranzova a z bedny vychazi jen piiip-------piiip-------piiip a nic se nedeje.
Mel jsem sestavu kompletne rozebranou, vycistil ji a vse zapojil stejne. Zkontroloval jsem vsechny konektory zda jsou dobre domacknute na desce, ale problem je porad stejny.
Zkousel jsem pameti osazovat na desku po jedne, ale vysledek je stale stejny. Jen se mi asi 3-krat stalo, ze pocitac i Win XP nabehnou s 512MB nebo 1GB, ale pokud ho pak vymenim za jiny modul a nebo tam vratim ten, se kterym pocital nabehl problem je zase stejny.
Nevim si uz rady a prosim timto o Vase nazory ci nejakou radu, za kterou moc dekuju. Richard

Dnes jsem prisel domu, zasunul oba moduly 2x1gb a pc jede, ano je to divny, ale jede to, podle me jsou spatne kontakty v ddr na desce a nekdy se proste dotknou a nekdy ne, jinak si to nedovedu vysvetlit.
Jinak nevim kolik ma byt teplota cpu a hdd, ale momentalne mam dle Everest Home edition 2:
cpu cca 30C, kolem 1450rpm
hdd 41, 42, 45
deska 42
Jeste jednou diky moc Vam vsem za ochotu.