Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Direct 3D, ale pouze starsich verzi.

Ave! Predem upozornuju, ze jsem herni analfabet, tak plz nekamenujte ;-)...

Tak jsem si chtel po cca osmi letech nepareni zkusit nejakou starsi gamesku (RTCW, Serious Sam 1) a se zlou jsem se potazal. Tmavy screen, pouze zvuk. Toz jsem zkusil dxdiag - testy DX7 a DX8 ni prd (cerny screen), jede toliko DX9. Toz nevim - je to sice IGP, ale na tyhle nadhery by stacit mel. Perlicka na zaver: 3DMark 2001 projede az na konec bez ztraty kyticky (nasel jsem to na jakemsi starem CD). Ale to je snad taky DX8, ne? Co by mohlo delat tuhle paskudu?

Nezbytna konfigurace: X2 5000+, 2GB RAM, AMD690G, Flatron L2000C 20" S-Ips, propojeno DVI. WXP SP2 (+ Tankovy zaplaty), Catalyst 8.5, DirectX posledni (redistro z listopadu 2007).

Sorry za exhumaci, ale mam nove poznatky. Jsa sberatelem :-p , nasel jsem na zalohach tisice let stare directy. Naprasil jsem tam instalaci DX7, preplacnul to na DX8 a na zaver aplikoval redistro DX9. Svete div se - jede vse :!: , vcetne patnact let stareho Unrealu. Neuveritelne...