Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Jak roztáhnout obrazovku u notebooku?

Sice nechápu jak, ale dneska ráno při zapnutí booku mám na každé straně obrazovky černý pruh cca 5 cm (jako když pouštíte film) tím pádem mi obrazovka přijde strašně malinká a jsem z toho fakt na nervy. Může mi někdo poradit kde se to dá u notebooku nějak vrátit do původního stavu (na pc monitoru to je jednoduché jsou tam tlačítka "roztáhnout atd", tady bohužel ne), koukala jsem do ovládacích panelů, ale tam se mi akorát podařilo zvětšit rozlišení obrazovky na 1024 x 768, protože na tak malou obrazovku jsem tam měla šíleně velký ikony. Moc děkuji za radu a doufám, že to půjde vyřešit.:-(
Lock, než zase nějaký idiot pocítí potřebu psát do přes tři roky starého vyřešeného dotazu. (karel)

Teď mám nastaveno 1024 x 768. Pak si tam můžu nastavit ještě 800 x 600 pixelů, což tam bylo nastaveno ráno a na to, že se mi právě "ořízla" obrazovka se to absolutně nedalo. Třetí rozměr např. 1280 x 800 jak píšeš ty tam nemám...

No..tak jak sem restartovala nic se nezměnilo, ale všimla jsem si jak je v nabídce START - VYPNOUT - ÚSPORNÝ REŽIM/ODHLASIT/VYPNOUT, tak Úsporný režim je "zamáčklý", takže budeš mít asi i pravdu, ty jo... Tak ještě přijít na to jak se ten úspornej režim vypíná... Jestli to bude opravdu ono, tak jsem se večer musela přemáčknout asi...ale možná, že jo protože jindy to svítí oranžově, teď nikoli..