Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc sestava

Poraďte prosím nemohu se rozhodnout mezi 3 sestavami pc.Mohli byste mi poradit která z nich je nejlepší?Pc potřebuji nejvíce na to aby utáhl nejnovější PC hry .Děkuji
PROSÍM PORADTE.

SESTAVY: 1)
Procesor AMD Athlon X2 Dual Core 4400+
Operační paměť 2048 MB DDR2
Pevný disk 500 GB 7200rpm SATA
Optické mechaniky DVD-RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta nVidia GeForce 8400GS 256 MB
Síťové karty LAN 10/100 mBit
Zvuková karta Intel High Definition Audio 8.1
Porty - přední strana 2xUSB, čtečka karet 15in1, 2x audio
Porty - zadní strana 4xUSB, 1xFireWire, 1xRJ45, 2xPS2, DIGITAL AUDIO OUT, HDMI, 1xDVI
Operační systém Windows Vista Home Premium (cizí jazyk)
2)
Procesor AMD Athlon X2 Dual Core 4600+
Operační paměť 1024 MB DDR2
Pevný disk 320 GB 7200rpm SATA
Optické mechaniky DVD-RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta ATI Radeon X1650 SE 512 MB
Síťové karty LAN 10/100 mBit
Zvuková karta Intel High Definition Audio 7.1
Porty - přední strana Čtečka karet 15in1, 3x audio, firewire, 2x USB, S-video Vstup, Composite vstup, 2x Cinch audio vstup
Porty - zadní strana 2x PS2, 2x DVI, S-video, Firewire, 4x USB, LAN, Digital audio, TV vstup
3)
Procesor AMD Athlon X2 Dual Core 4800+
Operační paměť 2048 MB DDR2
Pevný disk 320 GB 7200rpm SATA
Optické mechaniky DVD-RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta ATI Radeon X1650 SE 1280 MB (512 MB + 768 MB ), TV Tuner
Síťové karty LAN 10/100, WiFi 802.11 b/g
Zvuková karta Intel High Definition Audio 7.1
Porty - přední strana Čtečka karet 15in1, 2xUSB, 2xAudio, FireWire, Audio L-R, S-Video in, Composite Video in
Porty - zadní strana 2xPS/2, VGA, 4xUSB, FireWire, SPDIF, DVI, TV-OUT
Operační systém Windows Vista Home Premium (cizí jazyk)
Zmena predmetu, pôvodne: PC SESTAVA (los)

No většiinou sem slušnej ale tentokrát si neodpustím protože je to do očí bijící - všechny tři sestavy mají grafické karty nahovno čili na nich pojedou hry mizerně a škubaně. Nejsou to počítače na hraní her. Pokud chceš něco na hraní her musel bys mít minimálně pc s radeonem 3850,3870 nebo nvidia GF 8800 nebo 9600.

Ak kupujes celu zostavu tak vlez do obchodu s PC, a povedz ze "chcel by som PC na najnovsie hry". Tieto zostavy do tej kategorie nespadaju. Prip. napis kolko si ochotny za to dat a ako to budes kupovat (v kamennom obchode? ak ano tak v ktorej oblasti/meste? Maju nejaky cennik na internete?)

TENTO??

DVD-RW mechanika LG DVD±R/±RW/RAM, GH20NS, SATA, černá, bulk
Grafická karta Sapphire (ATI) Radeon HD 3650 512MB DDR3 PCIE TV-out dual DVI
Klávesnice Genius KB-09e PS/2, metalic
Myš Genius NetScroll 110, PS/2 - černá
Operační paměť 2 x 1024MB DDR2 240pin PC6400 800MHz originál KINGMAX
Operační systém MS WIN VISTA HOME PREM CZ OEM
Ostatní software Zoner Photo Studio 10, Nero OEM,60ti denní trial Office 2007,trial AVG, Windows Live, DVD HAL3000 plné užitečného SW
Pevný disk WD WD3200AAKS 320GB/7200rpm, SATA/300, 16MB
Procesor AMD Athlon 64 X2 5200+ 2,6GHz, 1MB, socket AM2, 65W, BOX
Provedení HAL3000 CoolerMaster Elite 330, Fortron 350W PFC12 černá, pouze s PC
Síťová karta 10/100/1000
Základní deska MSI K9AGM3-FD, s.AM2, AMD 690G,4xDDRII, VGA+PCIE, GLAN, DVI
Zvuková karta integrovaná 7.1
Příslušenství sluchátko s mikrofonem

To uz je lepsie ale podla mna to zdroj 350W neutiahne (bude to IMHO blbnut pri zatazi).
Na hry neviem ci by nebolo dnes este dobre WinXP namiesto Visty, zavisi od hry, niektore hry mozu mat s vistou este problem.

P.S. inac ked uz to pripomienkujem ja osobne mam radsej zakl.dosky gigabyte a nemam rad firmu LG :-) (mechanika), ale to je uz vec "chuti".

Na hry tam nevidim asi nic. Mozno niekto iny nieco najde :) ale pochybujem. V ktorom meste to chces kupovat? Mozno ti niekto poradi nejaky slusny shop kde maju zostavy ktore funguju bezproblemov...

P.S. on ten co si sem dal naposledy by aj mohol byt OK, Fortrony su dobre zdroje mozno to akotak utiahne aj ten 350W Fortron

No podle mě by sis měl obejít pc prodejny kterých tam bude určitě víc jak pět a nechat si něco nabídnout. Měl bys přihlédnout k tomu jaká prodejna má jakou pověst a jak jim šlape servis. Objednat počítač třeba z gigacomputer nebo z kamkoliv jinama a "kopnout do bedny" směrem k tobě umí každý ale hlavně aby to v případě poruchy spravovali na místě (protože to si potom rovnou můžeš koupit pc z tesca nebo z internetu).

Z hlediska rychlosti oprav a vstřícnosti oprav si myslím je lepší místní lokální značka. Stejně je to všechno tchaiwan, akorát velcí výrobci počítačů dávají ještě očesanější levnější základní desky než normálně jsou na trhu (typicky miniatx + grafická karta).

Oobchod GIGACOMPUTER nikdy více, já jsem si u nich kooupil počítač, hned při spuštění nefungoval, do 14 dnů jsem odstoupil od smlouvy a po měsíci nemám počítač ani peníze. Navíc jejich jednání je dost arogantní. Takže nedopuručuji !!!!!!!!!!

Zkus prohlídnout stránky Czechcomputeru, Alfacomp, Alza, DXT...
a jejich sekce Hotové sestavy, kde obvykle nebudeš moci nic měnit,
ale jsou vyvážené. Navštiv i sekce Konfigurovatelné sestavy.
Pro hry ber grafiku nejmíň 8800GT nebo ekvivalent ATI,
2GB RAM by se hodil, možno při 1GB a nedostatku financí další dokoupit.
Na Windowsu se dá ušetřit, stačí se podívat po inzerátech na prodej OS.
Vůbec bych nebral v potaz sestavy, kde nabízejí DVD plné užitečného softu
nebo XY softu trial, bez toho je PC daleko svižnější, nemluvě o free alternativách.

Nechci ti neco vyvracet, ale "velkokramy" nemusi zpravidla nabizet nefukcni kram, nybrz predrazeny kram. Asi pred 3 roky jsem koupil celerona za bez mala 30k v protonu a ten mi jede do dnesnich dob bez jakekoliv zavady (jen vlivem prachu trochu vic huci). Kazdopadne jede uplne bez problemu (2 roky skoro 24 hod. denne), ted uz ho ma babicka, ktera ho zapne tak jednou denne na par hodin. Kazdopadne za 28k bych i tehdy koupil 2x lepsi pc.