Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc sestava

Poraďte prosím nemohu se rozhodnout mezi 3 sestavami pc.Mohli byste mi poradit která z nich je nejlepší?Pc potřebuji nejvíce na to aby utáhl nejnovější PC hry .Děkuji
PROSÍM PORADTE.

SESTAVY: 1)
Procesor AMD Athlon X2 Dual Core 4400+
Operační paměť 2048 MB DDR2
Pevný disk 500 GB 7200rpm SATA
Optické mechaniky DVD-RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta nVidia GeForce 8400GS 256 MB
Síťové karty LAN 10/100 mBit
Zvuková karta Intel High Definition Audio 8.1
Porty - přední strana 2xUSB, čtečka karet 15in1, 2x audio
Porty - zadní strana 4xUSB, 1xFireWire, 1xRJ45, 2xPS2, DIGITAL AUDIO OUT, HDMI, 1xDVI
Operační systém Windows Vista Home Premium (cizí jazyk)
2)
Procesor AMD Athlon X2 Dual Core 4600+
Operační paměť 1024 MB DDR2
Pevný disk 320 GB 7200rpm SATA
Optické mechaniky DVD-RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta ATI Radeon X1650 SE 512 MB
Síťové karty LAN 10/100 mBit
Zvuková karta Intel High Definition Audio 7.1
Porty - přední strana Čtečka karet 15in1, 3x audio, firewire, 2x USB, S-video Vstup, Composite vstup, 2x Cinch audio vstup
Porty - zadní strana 2x PS2, 2x DVI, S-video, Firewire, 4x USB, LAN, Digital audio, TV vstup
3)
Procesor AMD Athlon X2 Dual Core 4800+
Operační paměť 2048 MB DDR2
Pevný disk 320 GB 7200rpm SATA
Optické mechaniky DVD-RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta ATI Radeon X1650 SE 1280 MB (512 MB + 768 MB ), TV Tuner
Síťové karty LAN 10/100, WiFi 802.11 b/g
Zvuková karta Intel High Definition Audio 7.1
Porty - přední strana Čtečka karet 15in1, 2xUSB, 2xAudio, FireWire, Audio L-R, S-Video in, Composite Video in
Porty - zadní strana 2xPS/2, VGA, 4xUSB, FireWire, SPDIF, DVI, TV-OUT
Operační systém Windows Vista Home Premium (cizí jazyk)
Zmena predmetu, pôvodne: PC SESTAVA (los)

Nechci ti neco vyvracet, ale "velkokramy" nemusi zpravidla nabizet nefukcni kram, nybrz predrazeny kram. Asi pred 3 roky jsem koupil celerona za bez mala 30k v protonu a ten mi jede do dnesnich dob bez jakekoliv zavady (jen vlivem prachu trochu vic huci). Kazdopadne jede uplne bez problemu (2 roky skoro 24 hod. denne), ted uz ho ma babicka, ktera ho zapne tak jednou denne na par hodin. Kazdopadne za 28k bych i tehdy koupil 2x lepsi pc.