Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM

Dobry den,

chtela bych poradit prosim ohledne operacni pameti. Mam msi kt6 delta, ktera ma 3 sloty na ddr400 sdram. Koupila jsem si 3x1Gb ddr400 sdram, jenze po zapnuti pocitace mi to nahlasi nejakou chybu, vytahnu 1 Gb a pocitac funguje normalne dal. Zkousela jsem do tretiho slotu i 512 mb 256 mb, jenze to hlasi stejnou chybu. Slot neni poskozeny. Vyrobce uvadi, ze maximum je 3,2 Gb, ktere zakladova deska zvladne. Nemohl byste mi prosim poradit?

Mnohokrat dekuji za odpoved

Asi by bylo dobré jednu RAM vrátit nebo v případě neochoty si za ni koupit
něco jiného, 2GB RAM dneska stačí. Ideální by bylo, kdyby jedna z nich byla vadná,
pak by to šlo hladce. Ssimco, prověř ty RAM jednotlivě! třeba programem MemTest86+

http://www.instaluj.cz/cz/katalog/utility/benchmark y-a-testy/memtest86/

případně si stáhni a vypal UBCD s celou sadou diagnostických nástrojů, vždy se hodí

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/syst emove_nastroje/ostatni/ultimate-boot-cd/

Dobrý den,
tak jsem Vám chtěla napsat tu chybu, co mi počítač hlásí, jenže bohužel on si dělá co chce. Když tam dám všechny tři giga, tak už ani žádnou chybu nenahlásí, systém vůbec nenastartuje, PC jen začne pípat.
A zkoušela jsem RAM dát jen do třetího slotu a PC v pohodě jede.
Všechny tři RAM fungují správně, ani jedna z nich není poškozená.
Předem děkuji.

Hledala jsem v Biosu to zvyseni napeti, ale nenasla jsem to. Zkousela jsem snizit kmitocet ramek ze 400Mhz na 333Mhz a hlasi mi to tu stejnou chybu, kterou mi hlasilo na zacatku a to:

Spousteni systemu windows se nezdarilo, pricinou muze byt nedavna zmena hardwaru nebo softwaru.
soubor: windows/system32/ntoskrnl.exe
stav: 0xc0000221
informace: System windows se nepodaril zavest, protoze jadro chybi nebo je poskozeno.

Zkousela jsem to snizit i na 266Mhz, ale situace se nezmeni. Zkousela jsem do tretiho slotu zavest 256mb, system se spusti, ale po chvilce prace s PC, hlasi neocekavanou chybu pameti atd...a prave spustena aplikace se ukonci.