Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM

Dobry den,

chtela bych poradit prosim ohledne operacni pameti. Mam msi kt6 delta, ktera ma 3 sloty na ddr400 sdram. Koupila jsem si 3x1Gb ddr400 sdram, jenze po zapnuti pocitace mi to nahlasi nejakou chybu, vytahnu 1 Gb a pocitac funguje normalne dal. Zkousela jsem do tretiho slotu i 512 mb 256 mb, jenze to hlasi stejnou chybu. Slot neni poskozeny. Vyrobce uvadi, ze maximum je 3,2 Gb, ktere zakladova deska zvladne. Nemohl byste mi prosim poradit?

Mnohokrat dekuji za odpoved

Hledala jsem v Biosu to zvyseni napeti, ale nenasla jsem to. Zkousela jsem snizit kmitocet ramek ze 400Mhz na 333Mhz a hlasi mi to tu stejnou chybu, kterou mi hlasilo na zacatku a to:

Spousteni systemu windows se nezdarilo, pricinou muze byt nedavna zmena hardwaru nebo softwaru.
soubor: windows/system32/ntoskrnl.exe
stav: 0xc0000221
informace: System windows se nepodaril zavest, protoze jadro chybi nebo je poskozeno.

Zkousela jsem to snizit i na 266Mhz, ale situace se nezmeni. Zkousela jsem do tretiho slotu zavest 256mb, system se spusti, ale po chvilce prace s PC, hlasi neocekavanou chybu pameti atd...a prave spustena aplikace se ukonci.