Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno internetová adresa

Ahoj všem. Mám takový problém : Je nás více na jednom PC, a každý máme jinou adresu. Při zapnutí PC naskočí jedna adresa, která nejde odhlásit a ostatní nemají přístup ke své adrese. Poradí mi prosím někdo ??? Děkuji moc. Ivana

všichni nejspíš používáte jediný účet ve windows (respektive se vůbec nepřihlašujete), windows se automaticky spustí s jediným vytvořeným uživatelem. a pak nejspíš používáte nějaký poštovní program typu outlook express, kde je nastaven přístup k jediné poštovní schránce.

takže: musíte si vytvořit více uživatelů - ať si navzájem neměníte nastavení. dělá se to v ovládacích panelech - uživatelské účty - přidat...

pak ať si každý ve svém nastavení vyplní přístup ke svému mailu, nebo tam poleze přes webové rozhraní (prohlížeč si může adresu i heslo zapamatovat, to už je fuk).