Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kopie dat z PC do PC

Pěkný den. Mám nové pc s vistama a rád bych ze svého starého compu zkopíroval data do nového. Můj starý počítač má W98SE, tedy i jiny formát disku. šlo by to nějak? moc se v tom nevyznám. díky

Nejrychlejší je to se šroubovákem. Odděláš kryt z case u starého pc, vyšroubuješ hdd odděláš levý boční kryt nového pc odpojíš kabel a napájení od cdromky a připojíš na něj starý disk. Kdyby byla cdromka sata vezmeš si kabel ze starýho pc.

no jo, ale autor je zrejme nezkuseny, tak nezapomen napsat o nastavovani v BIOSu (ide, kontrola povoleni IDE radice a bootovaci priority). Take by se mel pri manipulaci uzemnit, kvuli vybiti ;-) (pro jistotu)

No a pak zbyva doufat, ze tam nema pecete a ze pri tom neposkodi zadny jiny HW neopatrnou manipulaci.

Jinak mas pravdu, ale mel by mu to v tom pripade udelat nekdo zkuseny. S tema CD-RW je to bezpecnejsi.