Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký program pro zálohu?

Ahoja, máte někdo prakticky odzkoušený nějaký program na kompletní zálohu celého partition nebo HDisku ?
Abych pak místo složité instalace woken mohl jen obnovit systémový disk např. z DVDček. Aby to bylo trochu pochopitelné, použitelné a ne moc drahé. :)) Díky

Toho ghosta jsem zkoušel. Na mém starém PC to chodilo dobře, ale ted na tom novém verku se to nějak chová divně při startu, když to zbootuju z toho CD a zvolim ten GHOST normal. Jestli to je diky SATA RAIDU nebo fakt nevim. No omrknu jestě to, co mi tu lidi doporučej.

JJ mám tam v RAID_0 dva 250GB. Mám to rozdělený na dva partitiony. Jeden jen 20GB pro wokna a při instalacích už jim tam nic moc necpu. No tak abych řekl pravdu, tak by mě snad už i stačilo, nějak zazálohovat to c: někam tam na to d: , i tak mi tam zustane hafec místa. No a pak to v případě toho, že až budou wokenice unavený, tak to pomocí nějakýho vhodnýho prográmku přelejt na to c:čko. No asi by to nepomohlo v případě uplnýho pádu systému, ale to se mi moc často nestává. A nemá nejakou takovou zálohovaci funkci taky NERO?

Jo jo já vím, že to je blbý nápad, ale když ten ghost je z toho SATA-RAIDU uplnej magor. Vždyť jsem to přeci psal, že bych raději měl zálohu na DVD. Ještě jsem našel článeček, kde popisují, že snad i něco podobného umí Nero BackItUp . Nemáte někdo s ním nějakou zkušenost?