Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s pripojenim ntb k monitoru

Dobry deň

Mam taky problem že po pripojeni monitoru na ntb sa mi na monitore nic neukaze, da sa ntb ovladat len cez jeho obrazovku.... ak dam duplikovat, rozsvieti sa monitor,ale obraz je skaredy a nejde do napraviť... ak dam rozsirit obrazovky, tak raz mi to fungovalo,ale od vtedy nič,ale kedže chcem aby sa zobrazovalo na monitory,tak mi to nepomoze...ak dam zobrazit len na 1 alebo len na 2 obrazovke...tak mam monitor aj displej čierny...

win 10
15 palcovy ntb
17 palcovy monitor

nič som neinštaloval... ntb je toshiba , presny model neviem zistit pretože už niesom priňom...Ide o to že na ten ntb bol 3 roky pripojeny 23" monitor, ten som si zobral a na miesto neho som chcel dať monitor (17"), ktorý som doteraz použival... len som prehodil monitory...ale nejak mi ten ntb nechce zobrať tamten...pričom monitory aj ntb su staršie... šlo o jednoduchu výmenu, ale niečo sa pobabralo...prv som si myslel že to mohlo mať niečo s rozlišenim, pretože 17" ma max 1280x1024 a 23" ma 1920x1080 rozlišenie...že ked vymenim monitor,tak ntb nieje schopny automaticky zmeniť rozlišenie pre novy monitor... ale ked som rozne skusal sa v nastaveniach obrazovky "hrať", nič som neopravil... preto si pytam radu :) ...

stači len aktualizovať ovladače od grafickej karty (ktora je samozrejme integrovana) alebo ešte aj iny ovladač?. .. pride mi divne že ntb ma 6 rokov, monitor 3 roky stary naň funguje,ale monitor 10 ročny nie...len zvlaštne no..nehadam sa... tie vykricniky si odpusti,..ano divim sa,niesom odbornik ako ty. (niektorych radcov vobec nechapem)