Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrznutí systému při ukončení přehrávání DVD-videa

Zkoušel jsem na starší pc (n-force 2, g-force 4 mx440) dát nový power dvd 8 a vždy když jsem skončil (do 2 sekund po zmáčknutí tlačítka konec přehrávání, nebo i pro zavření okna přehrávače) systém zamrzl a musel být restartován resetem. V údálostech vůbec žádná zmínka že se něco podělalo. Jinak vše fungovalo dobře - bezproblémové přehrávání, pause, posun přehrávání atd. Zkusil jsem nižší power dvd6 - totéž. Myslel jsem že s VLC playerem problémy nebudou ale bylo to úplně stejny jako v předchozích dvou případech. Zajímavy je, že když jsem zkusil přehrát první VOB BSP playerem šlo vše bez problému. Zkusil jsem i wmp ale ten to kvůli chybějícím kodekům odmítá přehrát.

Ani jsi neprozradil Windows, určitě zkus free a bezinstalační
WMP Classic 6.4.9.1, přehrávající i mov a rm pro všechna Windows:

http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_ id=205650&package_id=245753

Mám nForce2 chipset, GF 5900FX a na WinME/2000 no problem.
Keľo máš RAM a co verze ovladačů na grafiku? Na WinME mám 81.98,
na W2000 81.89, PowerDVD 6 mi funguje OK. Hlavní otázka:
odkdy ti to dělá nebo to byl první pokus o přehrávání DVD na tom kompu?

Musím říct, že ten tvůj odkaz funguje což mě dostpřekvapilo. Čekal jsem, že se to zase zasekne a to se nestalo. To znamená, že powerdvd a vlc player i když jsou dost rozdílné přehrávače mají přesto něco společného. Což ten tebou doporučený player nemá.

Nějak jsem nepokročil, přesto jsem zjistil pár zajímavých věcí-
1. Mechanika dvd v tom nehraje žádnou roli - překopíroval jsem film na hdd a je to úplně stejné.
2. Většina přehrávačů způsobí to zastavení systému (nepomáhá ani ctrl+alt+del) vyjímkou je výše uvedeny Media player clasic a také BSP player.
3. Nepomohlo ani přeinstalovaní systému -můžu ještě zkusit jiné ovladače