Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde internet při připojení přes lán kabel k modemu

Ahoj,

Mám takový problem nejde mi internet minuly týden uhodil do baráku blesk a dodelal mi modem který jsem si následně další druhy den koupil a teď už běží vše i Wi-Fi ale u stolního PC to nejde přes Lan kabel vůbec proste se to nepripoji a v devices nevidím realtek ethernet (síťovou kartu) muže se stát ze když ten skrat odpálil modem tak i sitovou kartu v PC? Zkoušel jsem test v cmd na Ping localhost a odpověd jsem dostal tak nevím.

A ještě jsem zkoušel nainstalovat ovladače na realtek a instalace mi píše tohle "the realtek network controler was not.found"

Nevíte někdo prosím co stim? Děkuji.

Je naozaj nutne napisat "přes lán kabel " ked na Internete je jasny popis skratky Local area network (LAN)?

Alebo treba na zaver napisat aspon jeden Amerianizmus aby to bolo Cool.

"Solved." byla potřeba nová sítovka díky

Cesi aj Slovaci sme male narody. Ked sa sami vzdame nasho krasneko Slovanskeho jazyka a budeme sa tvarit, ze cim viac amerikanizmov, tym viac ADIDAS, tak skoncime velmi zle.