Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Battleground

Zdravím mám problém s battlegroundem. Mám notebook MSI dragon edition. BF4 atd.... úplně bez problému, ale battlegroundy se mi proste sekají. Prosím o pomoc co s tím. Děkuji

Jestli myslis PUB, tak zjevne nevis, jak to dnes funguje. Kdyz mas mizernou hru a chces podojit deti, tak na to placnes nalepku "early access" a na vsechno odpovidas "pracuje se na tom" a pocitas prachy.
Naposledy co jsem koukal, tak to melo celkem vysoke minimalni pozadavky (vzhledem k tomu jak to vypadalo), a o tom tvem parbooku ses moc nerozepsal.