Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na tento PC?

Dobrý večer,dostal jsem nabídku z jednoho pc prodejny na tenmto pc v ceně 12654,-

Sestava -

GIGABYTE MB AM2 nF570 M57SLI-S4,4xDDR2, PCIe,6xSATA2,Raid,1394

AMD Athlon 64 X2 6000+ (socket AM2, Windsor) - box

DDR II 2GB 800MHz KIT (2x1GB), CL5 (box) - Zeppelin (doživotní záruka)

zdroj Fortron ATX-400PNF, 400W, ATX, low noise, PFC, 12cm fan

DVD-RW LG, 18x DVD-/+, DVD-RAM

Gigabyte ATI Radeon HD3870 PCIE 512MB DDR3, 2xDVI,TV

HD SAMSUNG F1 250GB SATAII/300 16MB 7200

chtěl bych vědět zda tento pc utáhne nejnovější hry na plné detaily a zda je to dobré řešení do budoucna.Rozšíření a tak.Díky moc
Změna předmětu, původně: CO ŘÍKÁTE NA TENTO PC? Raději neříkám nic. (karel)

Pokud AMD, tak chipset 790X nebo 790FX, ty jsou v pohodě i pro Phenomy X4,
daway bacha, abys nekoupil prkno s označením AMD2+ Ready, což je finta,
kde ti sice pojede procák, ale Hypertransport 3 se NEKONÁ.
Vlastně nejlíp bude zajít si ke stánku a koupit si Computer č.10,
kde je test 22 desek pro AMD.

Děkuji všem za rady.nakonec jsem ale koupil tuto sestavu ( hlavně z finančního duvodu )-

case midi OEM 316-08 4x5,25 (2+5)x3,5 350W/12cm U/A černostříbrný
MB GIGABYTE M61PME-S2 nV6100 AM2
AMD ATHLON64 X2 5000 2x 2,6Ghz
2048GB DDR2 667 mhz
LG DVD±R/±RW, DL
grafika je int. na desce Geforce 6150 512Mb ( samozřejmě že si koupím novou )

celkem mě to vyšlo 5700 kč.Ještě než ale odešlu korunky mužete mi poradit co bych měl změnit aby mi sestava bez problému šlapal?Je tam Athlon a te se podle některých reakcí nesnese s čipsetem GF.Raději bych také zěmnil grafiku od Ati HD 3850,3870.Kdybyste byli tak supr dejte mi odkazy na případné změněné věci at je mohu prodejci zaslat ke změně konfigurace.Když se cena vyšplhá třeba na 8000 kč nic se neděje.Samozřejmě bez grafiky prozatím.Hlavně at je vše kompatibilní a má dobrý základ ke hraní her.Díky všem