Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřátý Samsung Galxy S6

Ahoj moc Vás prosím o radu, mám telefon Samsung Galaxy S6 teď to bude rok a včera večer se mi na něm objevilo, že je přehřátý a že mám počkat a potom to půjde a teď už je to skoro 24 hodin a pořád nic, mám ještě čekat že to půjde nebo dát na reklamaci? Děkuji.

Ještě bych tě doplnil. Otázka je, jestli vůbec nějak neobvykle hřeje, nebo jen vyskočila hláška. Pokud je zahřátý, řešil bych, jestli vlastním přičiněním - zahřívá se, nebo ho něco tak moc zahřálo, třeba sluníčko.
Zkusil bych podržet dlouho zároveň tlačítko pro zapnutí a pro snížení hlasitosti, tím se telefon restartuje.