Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrusili skype na Windows Phone?

Tak tohle uz je jen a pouze hrebicek do rakve.

Lituju , ze jsem tenhle otresny system nekdy zkousel.

Nema to oficialni Youtube aplikaci , poradny torrent klient ktery se neseka a neumi to ani stahovat na pozadi ... No a jeste zruseji Skype?

Otresny system

WP8 je opravdu nepodporován, Win10 Mobile stále šlape.
Konkrétně u uzavřeného protokolu Skype ani nehrozí, že by vznikla appka třetí strany, resp. on by to stejně (pro systém s tržním podílem na úrovni statistické chyby) nikdo nedělal.

Je sranda, jak Microsoftí aplikace pro Android nebo iOS vypadají a fungují násobně lépe, než pro jejich vlastní systém.

Je sranda, jak Microsoftí aplikace pro Android nebo iOS vypadají a fungují násobne lépe, než pro jejich vlastní systém

Lez.
• Mam WP i Android (A5 2017), MS aplikace na WP s Android nejdou absolutne porovnat. (pak u Windows Phone 8 je jasné ze ta podpora neni, tato platforma je mrtva uz roky, WP 10 dostava stale nové aplikce prevazne hlavne diky UWP)
* Navic se mi jeste u WP nestalo, aby po me chteli penize za obrazek na pozadi, u A5 je to mezi vsude vyskakujicima reklamama u vseho, naky 2$ za sovu na pozadi co kyva hlavou ..
To se ani nezminuju o tom, co Smasung nazyva novinkamy, Lumia mela uz pred 2 rokama, USB-C, video 4K nebo na 120FPS@FHD, QHD OLED displej muzu u Samsung za tu samou cenu zapomenout, s 'Glance Screen' také dosel Microsoft ..

• To jak funguji lépe, bych chtel opravdu videt, ale priznavam, ze zalezi na modelu WP, jestli porovnavas nejakou Lumii 640 nebo WP 550, OS zustava stale stale slusne reaktivni vs Samsung 8 tak ano ..
* Navic prvni vec co jsem uu A5 musel udet, je nevstivit Google.play abych mel zakladni APP, jako Web Navigator, ctecku knih. U WP je uz vse nainstalované, Edge umi cist vsechny zkladni formaty od PDF az ePUb, video PLAYER cte nebo umi precist prakticky vsechny formaty, MS aplikace jako exel etc jsou také predinstalované.