Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný kompromis na hraní her a studium

Dobrý den, mám prosbu ... Rád bych si pořídil notebook do zahraničí na studium . Jenže čas kvapí a já ho potřebuji během 2 týdnů . Cenově kolem 30-35 K . A také aby byl kompromisem mezi herním a stusijním pc . Popřípadě jaký máte názor na macbooky ? Děkuji

Mackbook na hry? Na to hned zapomeň. Apple sice vyvíjí zařízení, které mají, řekl bych, dost rychlý systém. Na práci Mac, ale na hry rozhodně ne. Zkus se podívat na nějaké ty herní noťasy v cenové kategorii, kterou požaduješ. Myslím že herní noťas s dobrým procákem a dostatečným množstvím operační paměti (16GB) určitě využiješ i na práci.

Však se jen zeptal jaký máme názor na Macbook, neříkal že se ho chystá koupit. Jinak kolem 30 000kč nemusíš dělat kompromis, protože ti notebooky nad 20000kč uspokojí studium i kancelářské potreby. Takže cokoliv co připlácíš navíc, je pro lepší výkon ve hrách, lepší výdrž, material, displej a značka.

Pokud ti půjde o kompaktnost a váhu, sáhl bych po
https://www.alza.cz/gaming/msi-gs60-2pc-432cz-ghost-bazar-d5001479.htm
Intel Core i7 4710MQ Haswell, 15.6" LCD 1920x1080 antireflexní PLS, RAM 8GB DDR3, NVIDIA GeForce GTX860M 2GB GDDR5, SSD 128GB + HDD 1TB 7200 otáček, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.0, Killer LAN, HDMI, mini DisplayPort, SteelSeries podsvícená klávesnice, ochranný obal na notebook, 6článková baterie, Windows 8.1

musíš ale počítat s tím, že si opravdu připlácíš za tenký, lehký a poměrně výkoný notebook. Pokud je ti jedno jak je velký a těžký, dá se za tu cenu kouzlit lépe, např.
O půl kila těžší, ono se to nezdá ale i to půl kilo se pronese.
https://www.alza.cz/lenovo-legion-y520?dq=5032747
Intel Core i5 7300HQ Kaby Lake, 15.6" LED IPS 1920x1080 antireflexní, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB GDDR5, M.2 PCIe SSD 128GB + HDD 1TB 5400 otáček, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.1, HD webkamera, USB-C 3.1 Gen 1, HDMI, podsvícená klávesnice, 3článková baterie, Windows 10 Home 64bit