Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamy na youtube, jen občas

Objevil se na youtube problém, občas se stane, že na začátku videa se přehraje reklama, nevíte, jak to zjistit, co je to zač? Stává se to velice zřídka(tak 1 video ze 100), jindy se nepřehrávají, reklamy blokuji na youtube (jednak domény typu syndication,paged...tagamanager, tak i na youtube url s "ads" a další)Bohužel se mi nikdy nepodaří zachytit v konzoli nebo Loggeru traffic dané stránky, z důvodu, že je to výskyt tak 1 ze 100 videí.

Dyť jó, to já mám aktivní µblock . Nevím, jak je zasviněné youtube reklamama bez adblocku, jestli se tam ukazují reklamní bannery nebo jestli se tam přehrává reklama u každého 3 videa a nebo uprostořed videa. Ale tohle je dle něco jiného, vždy pouze na začátku a asi tak u jednoho ze 100 vidí, prostě tak 1x za týden se to stane, ukazuje to taky, že reklamu bude možné přeskočit za n sekund (Ta drzost) a bohužel díky tomu nízkému výskytu to nikdy nezachitím do konzole/loggeru, protože to bych furt musel mít v browseru otevřený logger/konzoli.

Tak se ptám, jestli někdo ví, jaký je pattern těchto reklam, abych to vytesal do seznamu.