Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uložení dat na DVD-R

Dobrý den.Jako laik pokládám otázku,Mám 12x soubor ve formátu AVI (celkem 4.64GB). Při pokusu o vypálení na DVD mi Nero hlásí že data se na disk nevejdou.Můžete mi poradit jak mohu toto vyřešit aniž bych dělil soubory? Děkuji

Jedna drobnost - vypalovačka musí umět overburn DVD, což zatím neumí ani jedna co je na trhu :-( K dotazu: Je možné načíst soubor(y) do VirtualDub, překomprimovat s nižším datovým tokem (audio, video nebo oboje) a pak je dost pravděpodobné, že se na DVD vejdou, ale zase se sníží kvalita. Případně je možné pohrát si s tím a snížit datový tok třeba jen u závěrečných titulků. Nebo je odtama úplně vyšmiknout...