Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalé připojení,delay,lagy ve hrách,padání netu

Zdravím, na začátek řeknu, že se v tom vůbec nevyznám, rozsah mi přijde široký a proto nevím, kde přesně je problém. Mám problém s internetem, přijde mi, že jen na svém pc, máme wifi připojení, klasické věci jako je surfování na netu jsou v pohodě, ale když přijde na věci jako je skype, discord ... připojení se ihned změní, v aplikacích se sekám, není mi rozumět, ve hrách (dota2) se laguji někdy mám delay až 4s a nejhorší je, že problém je jen u mě, nikdo jiný na počítačích v domácnosti s tím takové problémy nemá, i když si myslím, že náš poskytovatel internetu je taky dobrá mr*ka ... Když si dělám při problému zkoušky rychlosti downloadu, hodnoty jsou jak na běžícím pásu různé každých 10s někdy mám 20 Mbps někdy 50 Mbps někdy 0,3 Mbps. Budu rád za jakoukoliv pomoc
*router máme na půdě, tahat kabel dolů je nesmyslnost, jinak problémy byli jak u nového tak i stávajícího routeru (mění nám ho cirka každý rok za nový)
* mám win10 jestli to pomůže :D
* http://www.speedtest.net/my-result/6552517321

** tak mi došlo, že možná ten problém není v pc?? Protože ten problém mám jen u nás doma, když si připojím na jakoukoliv jinou wifi tak to frčí v pohodě.

- problém je u mě, ale provider je taky dement, to se nevylučuje ?
- můžeš klidně hádat, strop sádroš + 2cm dřevěná podlaha, kov, beton žádnej, signál mám nejsilnější v baráku ( pokoj pod routerem)
- anténa má napájení přímo z půdy, vše je krásně u sebe, vymyšlené je to dobře, o tom se klidně hádat budu, nejsem v době kamenné, ani IT master, abych tahal ethernet po stropech.
Wifi mi stačí pokud funguje tak jak má

přímo pod routerem se u všesměrových tyčkových antén signál šíří nejhůř. vlastně nebýt odrazů od zdí a součtu těch zpožděných/poškozených signálů, neměl bys pod tou anténou žádný signál.

takže když je to dobře vymyšlené, provrtej strop a do herního děla, kde záleží na minimálním pingu, si přiveď kabel.

není na půdě náhodou ještě starý géčkový router?

-šíří nejhůř? A proč to v praxi vypadá úplně naopak? Já se sílou signálu nemám problém vůbec ... Wifi chytám po celé zahradě +- 20m od baráku úplně na pohodu ...
-mám pracovní notebook (herní MSi px60 6qd) hlavně kvůli renderovacím programům ArchiCAD,Maya apod. a budu kvůli tomu vrtat do stropu? Nebudu a nechci tahat kabely, nežiji v ulitě
-co já vím, každý rok nám dávají nový, je tam TP-LINK TL-WR840N
-chci se občas odreagovat u dota2, nejsem žádnej náročnej gamer, postačí mi když vyřeším ten problém s pingem

InSSIDer je už delší dobu zpoplatněný

zpoplatněná je aktuální verze pro ac-wifi.
http://www.techspot.com/downloads/5936-inssider.html

cituješ bůhvíjaké cady a chceš tím říct, že je pidlikáš na notebooku v zahradním altánku přes wifi? to se omlouvám, že spolu ztrácíme čas. už tě nebudu zdržovat, když tomu tak rozumíš, vyřeš si to sám.

šíří nejhůř? A proč to v praxi vypadá úplně naopak? Já se sílou signálu nemám problém vůbec ... Wifi chytám po celé zahradě +- 20m od baráku úplně na pohodu

tady někdo lže. předtím jsi potřeboval chytat signál v místnosti kolmo pod routerem. indikátor ve windows ti ukazuje jeho sílu, ne kvalitu.
takže nemáš s ničím problém a nevím, na co si stěžuješ.

No jasnééé, v pergole na zahradě :), nic nepidlinkám, hledáš kdovíjaké hovna úplně jinde, já internet k bůhvíjakým cadům nepotřebuji, jakožto primární věc.
-pořádně čti a možná i zjistíš, že v tomhle problém nemám ... to ty mi tu radíš vrtat strop a tahat kabely, konstruktére, žiju v 21.století, snažím se od kabeláže oprostit.
-zkus někdy pracovat venku, je to příjemné a relaxující a možná by se z tebe stal i méně plesnivý internetový expert
-každopádně děkuji za tvůj čas a tvé drahocenné rady, které mi nikterak nepomohli, když tomu tak rozumím, snad mi pomůže někdo jiný, schopnější :_)

Ci je problem u teba doma, alebo u poskytovatela zistis tak, ze sa pripojis na router LAN kablom a otestujes download niecoho velkeho z klasickej web stranky. Ak potrebujes vediet ako je na tom ping, tak pinguj branu poskytovatela a nie lubovolny server na Internete, ktory ta napadne.
Hod sem potom result, budeme mudrejsi.

Googlil jsem a zjistil jsem si gate přes příkaz ipconfig /all, každopádně včera mi zas pro změnu šel internet v pohodě, takže ping byl v pořádku bez ztrát
-já už fakt nevím, zda je to trolling od poskytovatele nebo co