Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka (Jaká kvalitni sluchatka do 1200kc?)

Dobry den, hledam kvalitni sluchatka do 1200kc.
Ktere prijemne dolehaji na hlavu, maji mikrofon.
Sluchatka budu vyuzivat hlavne pro hrani her a poslouchani hudby.
Barevne zpracovani ci design neresim. Jde mi o kvalitu.
Kdyby nekdo o nejakych vedel, byl bych moc rad.
Predem dekuji :)
Změna předmětu, původně: Sluchátka (Kráťa)

A tedka me jenom tak napadlo, jestli nebude dobry koupit sluchatka a knim zvlast mikrofon do 1200kc.
Ale spis je to asi blbost. Co myslis? Popripade jaky

Pokud šetříš tak to blbost není, mikrofony si dohledej nějakej za dvě kila bude stejnej možná lepší než ten u sluchátek (navíc ty mikrofony odcházej jako první),sluchátka tyhle, mám ty HD-330 a zvuk luxus.

superlux-hd-660

superlux-hd-330

superlux-hd-662