Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Internetem na všech pc.

Zdravím, mám takový problém. Napřed to začalo na jednom pc. pak se to stává i na ntb a už i na dalším pc :D.. A to sice ,že najednou na pc přestane fungovat net. všude jde. ale na tom pc ne. dole na liště u toho připojení je žlutý vykřičník. když dám odstranit potíže najde to toto (viz. foto) [QwFj8WG.png] myslel jsem si že to dělají ovladače na pc. přeinstaloval a nepomohlo. musí se ethernet kabel z pc vypojit a zase zapojit. pak to funguje.. začalo se to stávat na ntb přes wifi... zase vypnout a zapnout wifi na ntb.. a začalo to dělat též na dalším pc.. Nevím kde může být problém... Na mobilech se to nestává... Děkuji za každou radu..

Nesouvisí to sice s dotazem, ale souvisí to s tímhle tématem. Tady na stránce asi většina lidí vidí ten jeho screen. Já ho ale ve Firefoxu 47 vidím jako viz. příloha. Ostatní přílohy tady v poradně (pokud vím) vidím v pořádku Zkoušel jsem nouzák, je to stejné, i když jsem pro jistotu zkontroloval použité filtry uBlocku. Ostatní prohlížeče (včetně portable Firefoxu) ten obrázek ve stránce zobrazují. Dělá to taky někomu, nebo jsem exot?

Obrázek má URL http://i.imgur.com/QwFj8WG.png

Teď jsem zkusil na imgur vložit svůj obrázek a sem ho pak vložit odkazem, ale taky se nezobrazil. Takže "něco" v tomhle Firefoxu mi blokuje tuto doménu a já netuším co, ani proč.

PS: Navíc - když na ten text/obrázek (v tom tazatelově neviditelném screenu) kliknu pravým myšidlem a dám Zobrazit obrázek, tak se mi normálně načte. Záhada.