Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pad pc pri spusteni hry

pc beži v pohode pokud nechci zacit hrat hru. Jkmile spustim hru, nastavim a dam hrat tak hra se nacte a jak se ma rozjet samotne hrani tak se to zacne kousat naskakovat cerna obrazovka apak modra s textem

RAM si testoval cim? pouzivaj bootCD z www.goldmemory.cz
Podla tej hlasky je najpravdepodobnejsi problem s napajanim grafickej karty, t.j. slaby zdroj alebo nezapojeny dodatocny napajaci konektor do grafickej karty apod. Ale moze to byt aj nejaky HW problem. Skusit v BIOSe skontrolovat nastavenia prip. nacitat defaults, poobzerat sa aj ze ci na tu dosku nie je na webe vyrobcu novsi BIOS.

P.S. ovladace mas urcite vsetky spravne? (chipset, grafika, ...) pre Vista 64bit, ak mas Vista 64bit. Skontroluj ci nie su novsie na webe vyrobcu zakl.dosky, grafiky, prip. na grafiku asi najlepsie na www.nvidia.com

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.0.6001.2.1.0.256.1
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 116
BCP1: FFFFFA8005D704E0
BCP2: FFFFFA6006815630
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 000000000000000D
OS Version: 6_0_6001
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Citaj to co je na bluescreene, toto je imho nanic. Ak sa ti to pri bluescreene hned restartuje tak si vypni restart pri zavaznej chybe (ovl.panel-system-nastavenia o startovani systemu)

resp. necitaj nic ale skontroluj zdroj (skus iny apod) a dodatocne napajanie grafiky :-) To napatie RAM si uz skusil dvihnut o 0,1V?
P.S. inac moze tam byt aj nieco vadne tak ze to treba reklamovat, to sa da zistit asi len vymienanim :-) Az vycerpas vsetky moznosti (cisty install Win+ovladace+SP+directx, kontrola zapojenia konektorov napajacich, BIOSu, teplot/chladicov, atd)