Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem filmy

dobrý den mám natočeno asi 400 filmů a chtěl bych je uložit do PC a potřeboval bych poradit jak to provézt potřeboval bych to po lopatě je mě 76 díky

Já pořád nechápu jaké filmy a kam (a proč) přetahovat, do jaké složky? Složka = adresář souborů někde na disku.

Jestli má jít o soubor (seznam) a v něm např.:

DVD-001: Ordinace v Růžové zahradě 1
DVD-002: Ordinace v Růžové zahradě 2
DVD-003: Televizní noviny z 2.4.2008
....

tak není žádná složka potřeba, stačí na to jeden soubor (excel, popř. i word).

Pokud by šlo o fyzické překopírování DVD, v případě 400 DVD by takový archív zabíral přes 1,5TB - to se mi nezdá, že toto by měl být cíl.

Sleduji to od začátku a musím přiznat, že jsem na tom jako ty - pořád jsem nepochopil co přesně pán chce. Víceméně mi to vychází na to, že si chce dát dohromady seznam DVD v nějakém texťáku (nebo čemkoliv jiném) a ten uložit do nějakého adresáře, ale nechce se mi tomu věřit.