Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce - sluchátka

Ahoj, chtěl bych se zeptat, mám na notebooku, jednu dírku na sluchátka, a je tam bez mikrofonu, tak jsem to chtěl vyřešit tak že koupím redukci na sluchátka, zapojil jsem redukci, sluchátka s mikrofonem do ní. A ono to nepomohlo dělá to jakési divné zvuky, píská to a tak, nevěděli byste mi prosím pomoct? Díky:)

V ovl.panely-zvuky si u mikrofonu zrus ze naslouchat. Potom by to nemalo mat dovod piskat.

Dufam ze mas strcene tie veci do spravnych jackov, neni to jedno. Zeleny by mali byt sluchatka, oranzovy mikrofon. A treba to poriadne zastrcit. Ale vzhladom na to ze je to hama to moze byt aj uplne nahovno na vyhodenie.

Este existuju 2 sposoby zapojenia, zavisi od konkretneho ntb a redukcie ci to je stejne.

V ovl.apnely zvuky na kare nahravanie mas teda vybrate co? Ked do toho mikrofonu buchas prstom tak tam poskakuje ten indikator vedla toho? Alebo si v nahravani zvuku nieco nahraj a buchaj prstom do mikrofonu.
V nastaveniach mikrofonu byva aj +20dB boost, aby ta bolo pocut.
Ale je mozne ze mas blbu redukciu (stale nevieme co to je za notebook) alebo to ma blby kontakt na GND (napr. lebo hama)