Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacitani osobniho nastaveni

Dobry den mam takjovy problem dnes rano sem zapnul PC normal nabehlo az kdyz naskocila modra obrazovka s napisem ''Nacitani osobniho nastaveni'' nastal problem nezmizela a zustala tam stale ale zdalo se mi jako by Win nabehl protoze mi dole naskakovaly obrysy listy a jednou probliklo dokonce i okno s ICQ ale obrazovka byla stale modra.prosim o radu

Zkus nastartovat v nouzvem rezimu (po pusteni pocitace budes mackat F8)
Pak si v nouzovem rezimu spust MSConfig, zkontroluj, co vse se ti spousti po startu
Spust si z programy / Prislusenstvi / Nastroje pro spravu nástroj "Vycisteni disku" a smaz obsah docasnych adresaru (TEMP) a docasnych souboru internetu

Nebol ten PC predtym nahodou v sietovej domene ? Mas tam zapojenu nejaku firemnu siet (LAN)? Skus odpojit LAN kabel zo sietovky, v nudzovom rezime ju mozes skusit aj zakazat v spravcovi zariadeni.
Mozes sa skusit prihlasit aj ako iny user (napr. administrator) a pozriet sa ze co je s profilom toho uzivatela (dokumenty a nastavenia - pouzivatel, prip. ovl.panely - system - nejaka z tych kariet - uzivatelske profily)

No tak bez neho sa do Recovery Console nedostanete.

Na druhej strane vsak ak vam ide Safe Mode, nabootujte sa don, v menu Start vyberiete polozku "spustit" (Run) > vpisete "cmd" > enter > do cierneho okienka vpisete > "chkdsk /f" > enter > volbu potvrdite Y alebo A (podla ponuknutej volby) > restartujete PC, ak vam nabehne opatovne, mala by sa spustit kontrola disku, vyckajte, sam sa restartne a uvidi sa...Aj ked Recovery console by bolo viac vhodne.

fat32: tento počítač - pravým myšem na disk c: - vlastnosti - souborový systém. mělo by tam být ntfs, který je mnohem odolnější proti chybám vzniklým při pádu aplikace než fat32.
pokud by tam teda bylo napsáno fat32, chce to udělat nejřív kontrolu disku a pak převést na ntfs.

administrator (aneb jak se hodí záložní účet správce): jestli se do něj můžeš normálně přihlásit, je to vyřešeno. vytvoř si z něj nového běžného uživatele, přihlas se do něj, pokud máš nějaká nastavení/dokumenty v "C:\Documents and Settings\poškozený_účet", překopíruj si to k sobě nebo znovu nastav.
vadný účet pak ve správě účtů vymaž.

uz je to v poho normal sem z nej nabootoval dal sem repair a sice to dele trvalo ale windows se nacetl a vyskocilo mi okno neco systemove nastroje ale nejsem si jisty ze mam zmenenou konfiguraci a ptalo se me to jestli to potvrdit nebo nechat normalni zkusil sem dat normalni restartoval se PC a uz to zas nenabehlo tak sem zkusil dat znovu repair ale i tak nic sem tam kde sem byl :(

No ved ti Win po repair nabehli nie? Alebo potom po restarte zas nenabehnu? menil si nieco v HW predtym ako to zacalo blbnut?
Moze to asi robit aj nejaky ovladac na nejaky HW, mozes skusit v nudzovom rezime preinstalit ovladace, ale najlepsie asi bude odzalohovat si data (napr. na DVD-R alebo iny oddiel na HDD) a preinstalovat tie Win uplne nanovo (nie repair ale zvolit nova instalacia, a pri vybere oddielu ho dat aj sformatovat) Potom nainstalit SP, ovladace, directx, programy nanovo a nakopirovat nazad svoje data zo zalohy.

P.S. co to je za windows? Nie je to vista? Je legalny? (MS chcel znefunkcnovat nelegalne visty:)