Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacitani osobniho nastaveni

Dobry den mam takjovy problem dnes rano sem zapnul PC normal nabehlo az kdyz naskocila modra obrazovka s napisem ''Nacitani osobniho nastaveni'' nastal problem nezmizela a zustala tam stale ale zdalo se mi jako by Win nabehl protoze mi dole naskakovaly obrysy listy a jednou probliklo dokonce i okno s ICQ ale obrazovka byla stale modra.prosim o radu

uz je to v poho normal sem z nej nabootoval dal sem repair a sice to dele trvalo ale windows se nacetl a vyskocilo mi okno neco systemove nastroje ale nejsem si jisty ze mam zmenenou konfiguraci a ptalo se me to jestli to potvrdit nebo nechat normalni zkusil sem dat normalni restartoval se PC a uz to zas nenabehlo tak sem zkusil dat znovu repair ale i tak nic sem tam kde sem byl :(

No ved ti Win po repair nabehli nie? Alebo potom po restarte zas nenabehnu? menil si nieco v HW predtym ako to zacalo blbnut?
Moze to asi robit aj nejaky ovladac na nejaky HW, mozes skusit v nudzovom rezime preinstalit ovladace, ale najlepsie asi bude odzalohovat si data (napr. na DVD-R alebo iny oddiel na HDD) a preinstalovat tie Win uplne nanovo (nie repair ale zvolit nova instalacia, a pri vybere oddielu ho dat aj sformatovat) Potom nainstalit SP, ovladace, directx, programy nanovo a nakopirovat nazad svoje data zo zalohy.

P.S. co to je za windows? Nie je to vista? Je legalny? (MS chcel znefunkcnovat nelegalne visty:)