Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vypnutí PC musíém zap/vyp zdroj

Dobrý den.

Mám starší PC:

MB: GF8100 M2+ TE Ver. 6.x
CPU: AMD athlon x64 5050e
RAM: 4GB
Grafika: 8600GT 512mb
HDD: 80GB
PSU: 420w

Po vypnutí PC jak ve windows nebo natvrdo, svítí power ledka a power button nereaguje.
Musím vypnout zdroj na 3 sec a zapnout.
Pak v pořádku vše naběhne.
A pořád to musím opakovat.

Zdroj jsem měnil za ověřený, stále to pokračovalo.
Koupil jsem pro jistotu nový, stále to blbne.
Díval jsem se detailně na kondenzátory, vše v pořádku.

Komponenty mám ověřené.
Nechal jsem jen CPU zapojené a pak jsem přidával díly jeden za druhým a zkoušel a pořád beze změny.
Deska je kompletně čistá bez prachu a bez nějakého dischardu.
Vyměnil jsem baterku za novou, resetoval BIOS přes jumpery, bios jsem taky Flashnul.
A furt nic, už si nevím rady :(

Zdrojem to na 100% nemůže být.

Prostě když dám vypnout jako by to byl režim spánku a nejde probudit.

Čím by to mohlo být, napadá vás něco?

Děkuji.

Windows mas jaky? Dufam ze ne W10.
Uz si skusil cisty Win nainstalit nanovo? (a ne W10)
Inac ak nereaguje ani reset tlacitko tak vada je najskor v zakl.doske. Powerbutton (kratke stlacenie) bez funkcneho SW nereaguje, kratke stlacenie je len SW event, takze tym ze nereaguje si nic nezistil.