Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem i7 7700hq

Ahoj, poprosil bych někoho, kdo má tento procesor nebo laptop Asus g752vs s tímto procesorem, jestli by mi mohl napsat přesně udavanou frekvenci obojích ghz vedle sebe v informacích o systemu, s přesností na setiny, děkuji.

Řešíš kraviny, ten procesor je s prominutím inteligentnější než ty. Nevím co bude napsáno v systému, ale procesor má v klidu 2.80 GHz a pak dle potřeby se takt zvyšuj až do 3.80 GHZ. Takže, než ho vrátíš do obchodu kvůli menší frekvenci než je udávaná, tak se mrkni na informace o Turbo boostu v intel procesorech.

EDIT: četl jsem to tvoje staré vlákno, to opravdu takovou dobu řešíš ten 1 mhz ? Dále bez komentáře, jako bych nic nepsal..

- Jaké informace přensně vedle sebe ?
- Sputte "Powershell" a zadejte :

gwmi win32_processor | select-object currentclock*,max* | ft -au

- Nebo pro zobrazeni v OKNE" (GridView) :

gwmi win32_processor | select-object currentclock*,max*  | Out-GridView

- Na kolik % je vaše CPU vytíženo :

gwmi win32_processor | select-object currentclock*,max*,LoadPercentage  | Out-GridView

(kde docílíte zobrazit 'currentclock = frekvence CPU ", MaxClock = Maximalni daná frekvence CPU, "LoadPercentage" % vytížení v momentě spustění příkazu)