Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabý zdroj?

Dobrý den, prosím vás o radu ohledně výkonu zdroje.
Před nějakou dobou jsem si koupil novou GK : ASUS Radeon RX 460 ROG STRIX-RX460O4G a od té doby se mi v zátěži vypíná pc, buď se restartuje a nebo se objeví modrá smrt viz. obrázek.
Napadlo mě že by to mohl být zdroj , že to tomu odpovídá , ale nejsem si jistý jestli to není třeba problém s RAM nebo něčím jiným.
Děkuji všem moc za rady a nápady

Deska: MSI 970 Gaming
CPU:Amd FX-8300
Ram: 2x4gb 1866Mhz HyperX
HDD: 1tb + 500gb
Zdroj Evolveo - 500W
OS: Windows 7 Ultimate 64bit
cBDo6k

Já bych nejdříve zkontroloval teploty, pokud budou vysoké, systém vyhodnotí hrozbu a radši počítač vyřadí z provozu a hodí modrá screen s popisem. Dokonce i systém ti v horním řádku napsal že " Byly detekovány hrozby, a proto systém preventivně vyřadil jeho provoz. POkud to nebude chlazením vyměň zdroj za kvalitnější !