Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký program na přehrávání MP3?

Poraďte mi prosím nějaký program na přehrávání písniček v PC, který bude mít co nejmenší nároky na systém. Současný WMP se mi při spuštění více programů seká a zpomaluje počítač. Prostě něco jednoduchého a nenáročného pro WXP Pro SP3. Děkuji.

Podla poziadaviek jednoznacne AIMP! Ma skiny podobne WMP, Winamp a ine, je zadarmo, velmi jednoduchy a intuitivny, ma vela uzitocnych funkcii, napr. playlist zalozky, rychle vyhladavanie, grabovanie cd, konverzia medzi formatmi, tag editor, nahravanie... To vsetko s vyrazne nizsim zatazenim pamate oproti vsetkym ostatnym (aj tu spominanym) prehravacom.

Odkaz na homepage a balicek skinov:

http://www.aimp.ru/index.php?action_skin_change=yes &skin_name=english

index.php

Používám Foobar2000,

ninstalovaný má málo MB,
spotřebuje jen málo paměti,
je nenáročný na hardware,
má jednoduché ovládání a přitom spousty možností,
přehrává snad každý soubor se zvukem včetně FLAC

Odkaze ke stažení Foobar2000 0.9.5.3 Zde