Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký program na přehrávání MP3?

Poraďte mi prosím nějaký program na přehrávání písniček v PC, který bude mít co nejmenší nároky na systém. Současný WMP se mi při spuštění více programů seká a zpomaluje počítač. Prostě něco jednoduchého a nenáročného pro WXP Pro SP3. Děkuji.

Používám Foobar2000,

ninstalovaný má málo MB,
spotřebuje jen málo paměti,
je nenáročný na hardware,
má jednoduché ovládání a přitom spousty možností,
přehrává snad každý soubor se zvukem včetně FLAC

Odkaze ke stažení Foobar2000 0.9.5.3 Zde

A zkousel's ten XMP? Ja teda moc na ruzne ficurky a funkce nejsem, takze ani poradne nevim, co to umi, ale po dlouhem vybirani jsem zustal u tohohle. Intuitivni, nenarocne, jednoduche. Zvukove velmi povedene (ma to vlastni kodeky, cort vi, jake).