Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Premenovanie súborov

Dobrý deň

Chcel by som sa spýtať ak mám v priečinku 100 fotky a chcel by som ich premenovať na= Dovolenka 1-100 ako by som to spravil ?
ďakujem za pomoc

Formát zápisu názvu sa pri hromadnom premenovaní dá v TC nastaviť tak,ako potrebuješ....

Pokiaľ sa v názve objaví (1), (2), tak pri premenovaní (hromadnom) TC narazil na podobný názov a preto tento upraví (x) - čo značí duplikát v názve. Potom už len ručne tých pár upraviť - premenovať.

Doplnenie: Pri premenovaní totiž TC neprepisuje súbory s rovnakým názvom, len ich takto označí (duplicita názvov) - toto sa deje len pri premenovaní/kopírovaní, kedy sa pýta, či prepísať pôvodný súbor.