Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova dat z odstraněného disku

Dobrý den, ahoj...

předem se omlouvám, jsem blb, ano uznávám...

prosím pěkně ve správě počítače jsem odstranil (odstranit svazek) celý disk (externí HDD)... v ten moment mi to nedošlo, chtěl jsem pouze přesunout písmena kvůli organizaci ostatních HDD... měl jsem tam množství důležitých souborů... je nějaká naděle jak získat data zpět? a pokud ano, jak?

Předem děkuji za odpověď S.

Paradoxně tady je obnova triviální a data jsou v bezpečí, protože samotný obsah partition zůstal nedočten (pokud jsi například nevytvořil nový oddíl nebo nezvětšil jiný oddíl ,tak aby zasahoval do smazaného oddílu nebo nezapisoval jen tak z nudy data na místa daného oddílu) , ta také, pokud nejde o SSD, tam se může stát díky TRIMU, že data MOHOU být fuč.

zvládne to program Mini tool partition recovery.