Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POP okno, po spuštění PC

Zdravím, po zapnutí počítače na mě vyskočí tahle web. stránka (mmoity.com/hd7). Zkoušel jsem najít zdroj na disku, smazal jsem to, ale objevuje se stále. Jak se toho dá na 100 procent zbavit? Nic nestahuju, tak nevím jak se mi tam ten bordel dostal. CCleanerem jsem to zkusil, ale beze změny.

Postup:
1. štart
2. po spustení
3. skús po jednom spúšťať zaradené úlohy (pravdepodobne tam bude len jedna)
4. u mňa to bol .bat s názvom "update steam", ako jediný plánovaný po spustení
5. odmazať - problem solved.

Nastavenie predvoleného prehliadača? Nabudúce keď budeš mať oškretý lak na aute, daj ho do garáže, nikto to tam vidieť nebude.