Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení IP kamery do sítě

Dobrý den, uvažuji o tom, že si do domu koupím IP kameru. Jelikož nejsem v počítačových síťích moc zkušený, tak se bojím zapojení a všeho toho nastavení. Mohl by mi někdo, kdo má zkušenosti s instalací a nastavování IP kamery říct, jak moc je to složité a jestli to zvládne i nezkušený člověk? Děkuji.
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

Jinak teda mám v plánu brát něco jako je D-Link DCS-5000L/E a našel jsem bml safe eye 360. Vypadá to hodně podobný, ale je tam ještě možnost mít paměťovou kartu. Nemyslíte, že to bude lepší když se bude pro jistou záznam ukládat na kartu?