Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VisualStudio - Odkazy na button a zabarvení po kliknutí

Nadpis asi mluví o všem, nakonec jsme zvolil MS VisualStudio a dal si trošku práce, než jsem čekal :D Každopádně tady patří dík... Teď k dotazu.

Č.1: Mam několik tlačítek a potřebuji, aby mi ta tlačítka otevřeli jiný program, kde používáme externě odkazy z webu, zástupců podobně takto: chrome:module:FILT23997. Co mohu napsat k řádkům, aby to tak fungovalo? Viz obrázek.

Č.2: Potřebuji, aby se mi tlačítka po kliknutí zbarvila do určité barvy.

Poradíte mi kluci zase? :-)

Díky díky díky!

To je otázka typu, čo mám doplniť sem, aby program robil to čo chcem:

class Program
{
    static void Main(string[] args)
    {
        // čo mám sem napísať?
    }

To je WPF alebo Windows Forms alebo niečo iné?

K prvej otázke - ak chcete spustiť iný program, tak spustíte nový proces, napr.:

using (Process p = new Process())
{
    process.StartInfo.FileName = "program.exe";
    process.StartInfo.Arguments = "argumenty";
    process.StartInfo.UseShellExecute = false;
    process.Start();
    process.WaitForExit();
}

K druhej otázke - tie tlačidlá majú svoje vlastnosti alebo štýly, ktoré im môžete zmeniť. Visual Studio dopĺňa názvy vlastností, takže jednoducho nájdete tú, ktorú chcete zmeniť.