Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poskakování webových stránek

Proč mně při ,,najetí,,na webové stránky tyto stránky třikrát až čtyřikrát poskočí ?
Je to hlavně u blesk.cz a ahaonline.cz
Děkuji za odpovědi
Změna předmětu, původně: poskakování (karel)

ještě jedna možná závada:
u stránek s komplikovanějším layoutem, kde se načítá obsah z více serverů (typicky právě u novinových webů patřících pod multivydavatelství) za to při pomalejším připojení může i postupné načítání obsahu, než se celá stránka poskládá.
to může dále zhoršovat i extrémně vlezlý antivir, který se nesmyslně cpe do kontroly obsahu webu a zobrazení stránky je až několikrát pomalejší.