Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit DVBViewer Pro 6.0.3

Ahoj.
Poradí prosím někdo kde by se dal koupit program DVBViewer Pro 6.0.3 za české koruny? Nemám PayPal ani neznám kdo ho má. Účet v bance mám pouze pro CZK.
Jediný server co jsem našla je slunecnice.cz ale tam už nikdy nic nekoupím. Díky za tipy.

Tak tam je snad důležité to slůvko or ve slabé lince nahoře,čili buď přihlásit na účet PayPal nebo zaplatit kartou.Po vyplnění platby kartou a zaškrtnutí souhlasu dole to dál na platbu nepustí?Myslím bez vyplnění kolonek pro založení účtu.To I confirm se zaškrtnout musí možná vždy.

A o kolik dražší to bude mít než,když ty peníze pošle sama?Nějak jsem si nevšiml,že ten vývojář,kterému ten soft patří byl na seznamu firmy.Možnost nákupu jsem už dal a je celkem jednoduchá.Jedná se o tři možnosti-
20 éček do obálky a poslat na danou adresu i s mailem

druhý je převod z účtu z banky(slušný kurz a bankovní poradce poradí jak na to)

a třetí pay pal

Pokud je zájem i o HbbTv tak dalších 12€
http://www.dvbviewer.com/en/index.php?page=news&article=HbbTV

Za ty prachy se ani nedivím.

cena registrace programu v ceně 20 EUR 950 Kč
Za tohle jsem pořídil jak program tak plugin hbbtv+bankovní převod+poplatek a ještě mě zbylo.Tak v tom případě nevím proč bych měl takovou službu využívat,když to jde přímo.

Zkus firmu Jimaz s.r.o.:

Již téměř dvacet let patří mezi naše stěžejní aktivity také zajišťování licencí k méně běžnému a specializovanému softwaru (přestože se dá říci, že zpočátku jsme prodávali hlavně „registrovaný shareware“, dnes už se tak úzce nevymezujeme, protože dodáme v podstatě libovolný software dostupný na internetu, ať už ho autor/výrobce označuje jako shareware či nikoli).

Nastuduj si ten Jimaz, jak jsem dával odkaz:

... hledáte-li možnost, jak získat placenou verzi naprosto libovolného software, byť byste jej nenašli v našem ceníku a jeho výrobce nebyl uveden v následujícím přehledu, obraťte se na nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi vám připravíme cenovou nabídku, případně alespoň doporučíme jiného českého prodejce, u kterého poptávaný program pořídíte.

Když jsem ho platil normálně bankovním převodem i s hbbtv tak registrace programu do 24hod..

Either send the money via postal to Christian Hackbart, Schubertstr. 23, 99096 Erfurt. Make sure that the banknotes are wrapped safe in the envelope in order to avoid and keep in mind that your eMail Address is written correctly!

Transfer the money to the following Account: Bernd Hackbart, Account Number: 60000 3280, Bank Address 82051000 at the Sparkasse Mittelthueringen. Also add the following information as transfer reason: „DVBViewer“ plus your E-Mail-Address. The "@" should be written as "AT".

Credit card payment via Paypal – the fastest method.

jinak je otázka k čemu to bude použité.Samozřejmě existují náhrady jako je třeba progdvb nebo splash atd..

Ja by som sa na tvojom mieste na to vykašlal vzhladom k tomu že nie si schopná ten dvbviever ani len zakúpiť, nechápeš ani že na platbu v EUR nutne nepotrebuješ účet v banke v EUR a ani nedokážeš vyplniť pár koloniek pre založenie PayPal účtu a následne ho spárovať s kartou, tak silne pochybujem že budeš vedieť v tom DVBVieweri niečo vôbec naladiť. A to vravím preto že sám ten DVBViewer mám. Vyskúšaj si najskôr radšej free alternatívy, napr. SmartDVB, DVBScheduler, ale dá sa to aj vo VLC a teraz pozerám že celkom fajn to má poriešené už aj PotPlayer.

Zdravím.
Nevím jestli je otázka ještě aktuální, ale i pro další zájemce toto:
Našel jsem tohoto zprostředkovatele za 590.-Kč.
Objednavka
Jestli ještě funguje nevím.
Pak jetě tady, asi aktuální stále, ale šmejdi chtějí 870.-Kč = 250.-Kč za nic práci.
dvbviewer

Já DVBViewer před 10 minutami koupil ze stránek výrobce
index.php
pak přešel na ORDERING, klikl na ten velký PayPal, to mě přesměrovalo na název softu a cenu v EU, klikl jsem na CONTINUE. Nakonec jsem vyplnil vše co bylo ve formuláři, akorát heslo 7 znaků odmítlo, tak jsem napsal s osmi znaky, dole zafajfkoval a potvrdil.
Okamžitě v poště jsem měl potvrzení o proběhnuté platbě. Akorát jsem se stihl podívat na svůj účet v ČS, zjistil jsem že mi to strhli:
-----------------------------------------------------------------------
4.3.2018 pl. kartou/Int xxx – 522,16 CZK
PAYPAL *CMVBERNDHAC 4.3.2018 20:12:23 – 20,00 EUR
-----------------------------------------------------------------------
Takže i s převodem na EU si Česká spořitelna strhla 522.- Kč (podle převodu měn 20 EUR=508.200 CZK). Za tu službu si ČS vzala jen 14.-Kč. To jsem stačil zjistit a už jsem měl v poště:
----------------------------
Keyfile (attached): xxxxx
Login/Username: xxxxx
Password: xxxxx
Checksum: xxxx

a mockrát a mockrát že děkují za nákup.
----------------------------
A funguje mi to.
Žádný účet na PayPal, žádná registace na placení, nic. Jako když platím on-line kartou u nás v nějakém šopu. Párada.
Anglicky neumím, vše intuitivně vyplněné.