Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit DVBViewer Pro 6.0.3

Ahoj.
Poradí prosím někdo kde by se dal koupit program DVBViewer Pro 6.0.3 za české koruny? Nemám PayPal ani neznám kdo ho má. Účet v bance mám pouze pro CZK.
Jediný server co jsem našla je slunecnice.cz ale tam už nikdy nic nekoupím. Díky za tipy.

Zdravím.
Nevím jestli je otázka ještě aktuální, ale i pro další zájemce toto:
Našel jsem tohoto zprostředkovatele za 590.-Kč.
Objednavka
Jestli ještě funguje nevím.
Pak jetě tady, asi aktuální stále, ale šmejdi chtějí 870.-Kč = 250.-Kč za nic práci.
dvbviewer

Já DVBViewer před 10 minutami koupil ze stránek výrobce
index.php
pak přešel na ORDERING, klikl na ten velký PayPal, to mě přesměrovalo na název softu a cenu v EU, klikl jsem na CONTINUE. Nakonec jsem vyplnil vše co bylo ve formuláři, akorát heslo 7 znaků odmítlo, tak jsem napsal s osmi znaky, dole zafajfkoval a potvrdil.
Okamžitě v poště jsem měl potvrzení o proběhnuté platbě. Akorát jsem se stihl podívat na svůj účet v ČS, zjistil jsem že mi to strhli:
-----------------------------------------------------------------------
4.3.2018 pl. kartou/Int xxx – 522,16 CZK
PAYPAL *CMVBERNDHAC 4.3.2018 20:12:23 – 20,00 EUR
-----------------------------------------------------------------------
Takže i s převodem na EU si Česká spořitelna strhla 522.- Kč (podle převodu měn 20 EUR=508.200 CZK). Za tu službu si ČS vzala jen 14.-Kč. To jsem stačil zjistit a už jsem měl v poště:
----------------------------
Keyfile (attached): xxxxx
Login/Username: xxxxx
Password: xxxxx
Checksum: xxxx

a mockrát a mockrát že děkují za nákup.
----------------------------
A funguje mi to.
Žádný účet na PayPal, žádná registace na placení, nic. Jako když platím on-line kartou u nás v nějakém šopu. Párada.
Anglicky neumím, vše intuitivně vyplněné.