Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber komunikatoru

Zdar, chtel bych pomoc s vyberem tohoto zarizeni ci postrehy a rady uzivatelu. Dost me zaujaly vyrobky od HTC, ale je tezke ci Touch Cruise, TyTN 2 ci ten Diamond. Kdyz jsou na microSD, muzu i nejvyssi 8 GB ? Jou i v podobne cene s VGA rozlisenim a maji uz nektere i TV ne ?

:puff:

Ne, ne. Mne sa vlastne paci aj koncept vysuvacej "plnohodnotnej" klavesnice. Predoslu skusenost nemam, bude to moj prvy "sikula" telefon, ak si nan nasetrim. Som vsak student, 20k si nemozem dovolit dat za nejaku farebnu vysielacku. :-p Co by ste do 15k odporucil, co nemam prehliadnut?

edit // fiha, no tak ta i780-ka vyzera fakt fajn, az na tu udajnu (ne)citatelnost na slnku.

Jak už jsem psal nahoře, teď bych doporučil Diamond. Je za cca 13k Kč. Sám jsem si ho už taky objednal :-)
Důvody už jsem v tomhle threadu sepsal; možná jsem zapomněl na jednu docela důležitou výhodu - budoucí podporu na xda-developers (je to HTC).
Co se týče té vysouvací QWERTY klávesnice, já jí klidně oželím. Nevím, jestli je to tím, že jsem z PDAček zvyklej obejít se bez hw klávesnice, nebo těmi iphonovskými trendy předělávat všechny aplikace pro snadné ovládání prsty, ale hardwarová klávesnice mi nějak nepřipadá důležitá, zvlášť když není okamžitě po ruce a musí se vysouvat. Za nejdůležitější považuju rozlišení displeje a rychlost. Pak samozřejmě naprostou spolehlivost... a aby baterka vydržela aspoň do večera :-)

Nejlepší je asi vzít nějaký tarif, kde zaplatíš pevnou částku a můžeš datovat kolik chceš, bez omezení.
Kdo platí za přenesená data, pro toho je výhodné používat na browsování Operu Mini - ta přenáší mnohonásobně míň dat než jiné browsery, takže se ušetří. Na pomalé GPRS je Opera Mini vhodná i kvůli rychlosti (díky tomu, že se přenáší míň dat, stáhnou se stránky rychleji).
Jestli jsi v místě s pokrytím 3G/HSDPA, vezmi data od O2. S HSDPA získáš stabilní připojení 1Mbps, což je docela v pohodě; časem ho mají ještě zrychlit.

No, nejsem sice zrovna fanoušek O2, ale data mají nejlepší.

*.co.uk je Anglie, poštovný je 28 liber (tj. necelejch 900,-Kč), clo se neplatí, čeština tam nebude, reklamovat zřejmě jen v Anglii(?).
Věci od HTC se budou určitě prodávat i tady, takže je lepší koupit je u nás. Na Clove jsem odkazoval kvůli tomu, že tam už znají termíny a ceny - u nás budou zřejmě podobné. Jinak tam občas kupuju věci, které se u nás neprodávají (třeba ten Ultimate).