Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC nelze standardně vypnout

Dobrý den, prosím o pomoc s řešením problému- Asus EEE 1001PXD s Win7 nelze vypnout, po stisknutí tlačítka pro vypnutí se poč.vypíná, až se úplně vypne, ale po cca 3 až 4 vteřinách se opět sám spustí.
Poznatek: režim spánku- stejný výsledek s tím rozdílem, že displej zůstane vypnutý. Baterie je k.o., po vytažení adaptéru okamžitě ntb umře, přeinstalace Win7 nepomohla.
Díky za jakoukoli pomoc s řešením situace.

Chápu, že použitý s největší pravděpodobností nevydrží to, co nový, ale pro mé účely (diagnostika) bohatě postačí, za zlomek ceny nového- stroj do garáže.
Spíš bych nakopal do k..lí toho, co mi to prodal (a zamlčel).
BTW cena desky 680,- a výměna svépomocí, nová baterie 400,- eBay.
Můžeme samozřejmě polemizovat, ale to už je OFF TOPIC.