Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem antivir Amiti

Ahojda,jde nějak nastavit aby windows rozpoznal Amiti antivirus jako antivir?

Antivir je údajně neznámý a tudíž ho windows nerozpozná.

Dočetl jsem se že je prej nutno někde v centru zabezpečení odfajfkovat Amiti jako vlastní program.

Nebo pokud mi doporučíte jiný antivir........ (kromě Avast,AVG a integrovaného Defenderu)

Odporúčam Integrovaný Defender....

(resp. nebudem odporúčať to čo chcete abych Vám odporučil, keď to čo bych odporučil by bolo nevhodné k odporučeniu.)

Defender obsahuje antivirusove jadro prebrate od MSE (od Windows 8 a novšie). Ak máte teda Windows 8, 8.1 alebo 10. Tak defender ochrani proti virusom... ostatne virusy su len minimum skodnej.

Na adware, spyware a jiny malware je tu pak MBAM a ADWCleaner. (Nainštalovaný po boku Defenderu)

Proc musis? Ani hovno ochutnavat nemusis. Ale ak chces...