Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešenoAnketa [Anketa] JavaScript libraries, frameworks and tools.

Zdravím, chcel by som počuť Váš názor na Javascriptové knihovny, frameworky a toolky, ktoré používate, a ktoré sú podla Vás tie "najlepšie" resp. aký máte na ne názor, čo považujete za plusy a mínusy daných knihovní, frameworkov a tooliek?

Ostatne čo sa týka hlasovania, je tu možnosť maximálne 10 odpovedí, preto som zlúčil odpovede Lodash a Underscore kedže sa jedná celkom o hodne podobné knihovny. Naopak som rozdelil AngularJS a Angular 2/4.x ktoré síce majú stejný názov, ale v podstate to beru ako 2 frameworky, protože 2/4.x je oproti jedničke značne rozdielny.

Prosím Vás, snažte sa hlasovať ideálne max 3-4 odpovede....

Ak budete hlasovať Jiné, bol by som rád keby ste aj napísali komentár k danej knihovni či danému frameworku.

JS Libraries, Frameworks, tools?

25%
0%
13%
0%
13%
0%
25%

Moje zkušenost a postřehy:

Používal sem Angular 1.x, dost se mi líbily novinky v 1.3; paralelně s Angularem jsem ještě používal Ionic 1.x
Poté jsem přešel na VueJS 2.x a vůbec nelituju; VueJS si strašně chválím, má výbornou dokumentaci a přijde mi pochopitelnější a jednodušší než Angular.

Pro moje použití - psaní mobilních aplikací - se dá v pohodě zkombinovat VueJS a OnsenUI nebo VueJS a Framework7 (to je můj případ, tohle používám místo dřívějšího Ionicu). Možností je víc než tyto dvě zmíněné.

S VueJS jsem spokojen a nenapadá mě žádný problém či těžkopádnost, ale já řeším jen jednoduchý věci.