Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna jazyka zobrazení prostředí Outlook 2007

Zdravím všechny,

dneska ráno jsem zapnul Outlook 2007 a vyjel na mě kříženec mezi češtinou a asi němčinou nebo nějakou maďarštinou? Poradí mi prosím někdo, kde bych to přepnul zpět na češtinu? Týká se to jen Outlooku. Ostatní aplikace - Word, Excel atd jsou plně v češtině. Díky moc za jakýkoliv tip jak z toho ven...

Přikládám přílohu pro představu.

Z jiného fóra:

Jedná se o chybu v MS aktualizaci Outlook 2007. Při vypnutém Outlooku odinstaluj aktualizaci KB 4011086 a poté je vše v pořádku. Pokud máš nastaveny automatické aktualizace ve Windows Update, skryj tuto aktualizaci, jinak se tě po chvíli nainstaluje znovu.

Bez záruky, nemám jak to odzkoušet.