Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přesměrování na špatnou stránku

Dobrý den, poslední dobu se mi děje poměrně zvláštní věc, kdykoliv mi někdo pošle nebo jen náhodně kliknu na internetu na odkaz od alzy tak se na alzu nedostanu. normálně se načítá odkaz ale najednou mě to přesměruje na stránku : https://area51buy.com/?IDP=8134 . Nevím čím to může být, pc není zavirovaný a používám adblock. když najedu na alzu normálně (vyhledám jí a kliknu) tak je to v pohodě, problém je v tom že mi někdo chce poslat odkaz na určitou věc, ale já se k ní dostanu jen když si jí sám najdu v alze. nevěděl by někdo čím to je a jak to opravit? U jiných stránek to nedělá.
Díky.

v jakém brosweru? serfujejš skrze proxy nebo s jiným dns? dle mě máš nějaký infekční userscript,rozšíření,plugin. Nebylo by od věci chování zjistit v jiné síti nebo v stejné síti. jiným browserem/os.jak klikáš? odkud klikáš. odkud kdo pošle na co jakým způsobem.
chyba adblocku je, že není dostatečný na reklamy, je postavený pouze na konkrétních blacklistech, a ovládat v něm globální pravidla je těžkopádné narozdíl od ublocku. pěkný příklad.