Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mozilla Firefox - selhání stahování

Dobrý den,
Měl bych takový stručný dotaz. Nyní jsem přeinstaloval systém a stáhnul novou Mozillu Firefox pro 64 bit systém. Nevím, zda je problém přímo u ní, ale od doby co v tomto prohlížeči stahuji, neustále mi to háže chybu stahování ,,tedy přeruší se stahování a napíše se stahování selhalo". Vždy musím dát obnovit a stahuje se to sice od toho času, kde se stahování zastavilo, ale takto musím u toho sedět a kontrolovat, klikat neustále na stáhnout znovu, než se to nestáhne. Do toho to několikrát selže a musím stále klikat, pak se to nakonec už stáhne, ale jde to po kouskách.

Nevíte, čím by to mohlo být? Díky

Prejavuje sa problém aj v núdzovom režime? Spustite Firefox v NÚDZOVOM režime a preverte, či problémy pretrvávajú:
- [SK:] Firefox - Pomocník - Reštartovať a zakázať doplnky
- [CZ:] Firefox - Nápověda - Restartovat se zakázanými doplňky
Ak vám to v núdzovom režime funguje správne, tak to môže spôsobovať niektoré už nekompatibilné rozšírenie Firefoxu. Navrhujem všetky rozšírenia vypnúť a postupne ich zapínať (povoľovať) až kým nezistíte, ktoré to spôsobuje. Niekedy je treba vypnúť aj hardvérovú akceleráciu.
=
Ak to nepomohlo, vytvorte si NOVÝ profil Firefoxu ako test pre kontrolu, či váš súčasný profil nie je príčinou tohoto problému. Ak váš súčasný profil nie je príčinou tohoto problému, prepnite sa po kontrole späť na ten pôvodný (asi default) profil.
- Windows - Spustiť (WIN+R) - a tu vypísať firefox.exe -p (alebo "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p)
http://imgbank.cz/images/2014/09/04/Firefox_profil_novy.jpg
=
Ak zatiaľ nič nepomohlo, tak v prípade takýchto problémov spravidla pomôže "Obnova firefoxu": https://support.mozilla.org/cs/kb/obnova-firefoxu-snadne-reseni-vetsiny-problemu Spustite firefox a potom:
[SK:] F10>Pomocník>Informácie pre riešenie problémov>Obnoviť Firefox
[CZ:] F10>Nápověda>Technické informace>Obnovit aplikaci firefox
http://imgbank.cz/images/2014/09/24/firefox_obnova.jpg

Ne, ono to je jedno, v jakém prohlížeči stahuji. Dělá to v každém...

Říkám, prosím Vás, je chyba v systému, už jsem to tady psal několikrát, zjistil jsem to s pánem přes podporu ESET že našel chybu v systému s připojením WLAN a já se ptám, kde to zjistím v tom prohlížeči událostí tu chybu? Díky

Tak ale nějak jsem se k tomu musel dostat. Já to sám nevěděl, že to dělá všude, to jsem zjistil až během tohoto. Je tady v tom už zmatek. Bohužel založím nové téma konkrétně na problém systémové chyby s připojením WLAN, protože tady osmkrát něco píšu a vy to nevidíte, nebo napíete něco vy a nevidím to já :D a pak se nemůžeme domluvit. Takže toto téma je jakoby ,,vyřešené". Zatím díky

Prosím Vás, co to znamená to Rozšiřující modul sítě WLAN se nepodařilo spustit.

Cesta k modulu: C:\Windows\system32\athExt.dll
Kód chyby: 126

V prohlížeči událostí? Už jsem tady přidal výpist z everestu, také soubor z prohlížeče událostí z danou chybou a zatím nikdo se k tomu nevyjádřil. Kde je chyba a co to znamená? Děkuji